Your partner for pharmacovigilance

Karrier a Cvigilance-nál

Feltörekvő és bővülő vállalatként folyamatosan tehetséges és elkötelezett szakembereket keresünk csapatunk gazdagítására. Ezért kérjük, hogy spontán jelentkezzen.
Amit kínálunk:

- Dinamikus munkakörnyezetet egy növekvő vállalatnál.
- Lehetőséget arra, hogy kihívást jelentő projekteken dolgozzon a farmakovigilancia, a szabályozási ügyek és a klinikai vizsgálatok területén.
- Egy nemzetközi csapatot, ahol értékelik az Ön ötleteit és elkötelezettségét.
- 100%-os távmunkát.

Amit keresünk:

- Orvosi, állatorvosi, gyógyszerészeti, ápolói, biológiai, kémiai vagy bármely más élettudományi területen szerzett diplomát.
- Kiváló angol nyelvtudás előfeltétel
- További nyelvek ismerete különösen előnyös, különösen az uniós nyelvek (ideértve a finn, holland, norvég, svéd, dán, spanyol, portugál, olasz, lengyel, észt, lett, litván, litván, észt), valamint az orosz és ukrán nyelvek ismerete.
- A farmakovigilancia, szabályozási ügyek vagy klinikai vizsgálatok terén szerzett tapasztalat előnyös, de nem kötelező.

Ha érdekli a karrier a Cvigilance-nél, és szeretne egy innovatív csapat tagja lenni, várjuk spontán jelentkezését.

Kérjük, hogy dokumentumait a applications@cvigilance.com címre küldje el.

Segítsen nekünk a farmakovigilancia jövőjének alakításában!